Pex tub, ujëra Pex tub, Pex Tube, ALPEX hidraulik tub - Runzhou Pipe Industry

Feature Produkte

drejt bashkim

drejt bashkim

Dush Assmebly Drejt

Dush Assmebly Drejt

Lidh Bar Mashkull

Lidh Bar Mashkull

PEX-b (zezë)

PEX-b (zezë)

RRETH NESH

Cixi Runzhou Pipe Industry Co, Ltd. Themeluar në vitin 2006, është një prodhues dhe eksportues i ujëra certifikuar PEX tub (Cross-lidhur tuba poli etilen), pajisje bronzi ... etc.Located në qytetin e Cixi e kompanisë Zhejiang province.Our ka qasje të lehtë në Hangzhou urë detit gjirin kryq, detin Ningbo port dhe Lishe Aeroportit.

Ne ofrojmë OEM dhe ODM shërbimit për klientët në Australi, menaxhimit të New Zealand Rusia etc..Our ndjek rreptësisht standardin ISO9001 , Australi si / NZS2492 , AS / NZS2537 standardi. 

LEXO MË SHUMË

Arritje të reja

WhatsApp Online Chat !