Rreth nesh

Cixi Runzhou Pipe Industry Co, Ltd. Themeluar në vitin 2006, është një prodhues dhe eksportues i ujëra certifikuar PEX tub (Cross-lidhur tuba poli etilen), pajisje bronzi ... etj

E vendosur në qytetin e Cixi Zhejiang kompani Province.Our ka qasje të lehtë në Hangzhou urë detit gjirin kryq, portin detar Ningbo dhe Lishe Aeroportit.

Ne ofrojmë OEM dhe shërbim ODM për klientët në Australi, Zelandën e Re Rusia etj ..

Menaxhimin e jonë ndjek rreptësisht standardin ISO9001 , Australi si / NZS2492 , si standart / NZS2537.

Ne sinqerisht miq të mirëpritur nga tregjet e brendshme dhe të jashtëm për të krijuar marrëdhënie afatgjata bashkëpunimi bazuar në përfitime reciproke.


WhatsApp Online Chat !